Ercolina.cz

Poznejte hlavní výhody úkosovačky trubek RIDGID B-500

Správné sražení hrany trubky pod svár je podmínkou kvalitního svaru. Úkosovačku B-500 přináší nejen kvalitní rovnoměrný úkos, ale také rychlost, neocenitelné vlastnosti a rozsah úkosování trubek až do nekonečna. Jedná se o léty ověřený stroj, tak nezaostávejte pozadu oproti jiným firmám a poznejte hlavní výhody této úkosovačky.

RIDGID B-500

Rozsah od 4“ do nekonečna!

Díky kompaktnímu provedení je stroj snadno upnutelný k trubkám od 4" výše. Jeho úchop umožňuje řezat trubky jakýchkoli větších rozměrů v zásadě až do rovného plechu. Vybrat si můžete ze všech nejčastějších úhlů úkosu 30°; 37,5°; 45° a zkosit víte hrany do 12,7 mm. Výhodou je, že si umíte nastavit tloušťku kořene na hraně.

Šílená rychlost pro zvýšení efektivity práce

Úkosovačka je osazena na hranu trubky se svým pohybem po obvodu trubky připraví rovnoměrný úkos na jednou bez potřeby dalších úprav zkosené hrany. Tímto způsobem víte například u trubky DN300 udělat úkos za méně než 2 minuty. To celé bez jisker a hrana je po úkosu chladná a připravená ke svařování.

RIDGID B-500

6 současně pracujících nožů pro nejčistší fasetu

Řezná hlava obsahuje 6 nožů, které pracují spolu na dokonalém úkosu. Obrovskou výhodou je, že nože jsou broušeny ze všech 4 hran a lze je po otupení otočit.

Indikace správné rychlosti úkosu

Zabudovaný systém sledování správné rychlosti vám na LED světlech indikuje pomalé respektive příliš rychlou jízdu úkosovačky po hraně. Toto zajišťuje hladký úkos pro první otočení kolem trubky a šetří stroj i nože.

RIDGID B-500

Ideální i pro práci ve výkopu

Kompaktnost a hmotnost úkosovačky jí umožňuje pracovat i přímo ve výkopu. K pohonu úkosovačky vám stačí i slabší elektrocentrála, protože příkon stroje je jen 700 W.

Užitečné příslušenství pro práci i v dílně

K úkosovačce existuje celá řada užitečného příslušenství jako je adaptér pro upnutí úkosovačky a řetězový svěrák. Umíte tak udělat statickou sestavu pro práci v dílně. Kromě toho v našem sortimentu naleznete také přesné elektrické pily pro řezání trubek. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

Stroj najde využití u všech, kdo pracují s ocelovým ale i nerezovým potrubím jako například potrubní montáže, technologické celky, výstavby produktovodů či plynařů. Ať už děláte jen pár úkosů nebo jejich desítky denně. Je ideální jako náhrada časově a bezpečnostně neefektivních metod karbobruskou.

Zaujala Vás úkosovačka trubek RIDGID B-500? Potřebujete se poradit? Oslovte nás a rádi Vám poradíme. Volejte na +420 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz

RIDGID B-500


RIDGID B-500


RIDGID B-500

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor ant PROFITOOLS s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výběrem instalatérského nářadí a potrubního nářadí

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí

Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

 
Služby pro vás:
Sledujte nás:
E-mail Facebook Instagram Linked In